AKKAYA OTOMOTİV

Bosch Car Service

Servisimizde Egzoz emisyon pulu verilmektedir.

0533 549 55 98

Bulunduğunuz YerAna SayfaMotorlu Taşıtlar Verginizi Öderken Kazanın!Bosch Car Service Basf

Bosch Car Service BASF

 

Bosch Car Service BASF'den otomobili parlatan işbirliği

Bosch Car Service, boya hizmetleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden BASF Coatings A.Ş. ile profesyonel çözümleri ve birinci sınıf kalitesi nedeniyle dünyadaki birçok otomobil üreticisi tarafından tercih edilen Glasurit ürünlerinin kullanımına ilişkin bir anlaşma imzaladı.

 

Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya dünyanın dört bir yanında her gün 200 bin müşteriye, tüm marka ve model araçlar için tampondan tampona hizmet veren Bosch Car Service, Türkiye’nin en yaygın otomobil servis ağı olarak 156 farklı noktada bakım, onarım ve hasar hizmeti veriyor.

Bu hizmetler çerçevesinde, her marka aracın bakım ve onarımında yedek parça ve servis organizasyonuyla hizmet veren Bosch San. ve Tic. A.Ş., boya hizmetleri konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden BASF Coatings A.Ş. ile işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında, Bosch Car Service’lerin bakım ve onarımdaki tecrübe ve bilgisine, boya sektörünün kalite ve satış sonrası desteğiyle öne çıkan ürünü Glasurit’in parlaklığı eklendi.

BASF Coatings’in lider otomotiv boyası markası Glasurit

BASF Coatings, otomotiv OEM ve tamir boyaları alanında en büyük üç küresel üretici arasında yer alıyor. BASF Coatings’in lider otomotiv boyası markası Glasurit ise, anim_100 yılı aşkın süredir profesyonel çözümleri ve birinci sınıf kalitesi nedeniyle dünyadaki birçok otomobil üreticisi tarafından tercih ediliyor. Düzenli ürün sistemi ve kişiye özel danışmanlık hizmetiyle Glasurit, otomobil üreticileri ve tamircileri için değer katan bir iş ortağı olma özelliği taşıyor.

Glasurit özellikle çevre dostu ürünleriyle ön plana çıkıyor. Örneğin; şirketin su bazlı boya sistemi Glasurit 90, konvansiyonel sistemlere göre malzemeden %20 tasarruf sağlıyor. Su bazlı boya sistemleri ayrıca, tamir prosesi sırasında ve kurutma sürecinde kullanılan enerji miktarını minimuma indiriyor. Son derece düşük solvent içeriğinin yanında, kısa uygulama süreleri doğanın korunmasına önemli katkı sağlıyor.

Her ikisi de Alman ve kendi alanlarında lider olan, Bosch Car Service ve BASF Coatings A.Ş.’nin, kesiştikleri otomotiv boya ve hizmetleri konusunda yarattıkları sinerjinin, ilerleyen dönemde diğer alanlarda da yapılacak olan işbirliklerine öncülük etmesi bekleniyor.