AKKAYA OTOMOTİV

Bosch Car Service

Servisimizde Egzoz emisyon pulu verilmektedir.

0533 549 55 98

Bulunduğunuz YerAna SayfaHizmetlerHizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ


Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş, Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.


Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servisimiz, üretici firma garantisi dolmuş her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır.


Servisimizde teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Bosch Test Cihazları kullanılmaktadır.


Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz check-up tan geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır.


Müşterimizin tercihine göre orijinal yedek parçalar son derece ekonomik olarak sağlanır.


Bağımsız otomotiv pazarında dünyanın en büyük otomobil yedek parça ve sistem üreticisi Bosch, geleceğin servis konseptiyle sizlere sadece temiz, teknolojik, güleryüzlü, güvenilir bir otomobil servisi değil, dünya genelindeki 10.000 servisinin bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini de sunuyor. 120'den fazla ülkede araç kullanıcısı Bosch Car Servicei seçerek doğru tercihi yaptılar.


Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz.